Mūsų projektai

Kūrybiniai užsiėmimai su "Colorvelvet"

Spalvinimas | Gimtadienio dovana

Norite surengti smagų užsiėmimą vaikams? O gal padovanoti unikalią gimtadienio dovaną? Siūlome išbandyti ir sudalyvauti relaksacijos, nusiraminimo užsiėmime. Kviečiame vaikučius į magišką kūrybinį užsiėmimą, kurio metu spalvinsime fantastiškiausius, pasakiškiausius velvetinius paveikslus. 

 

 

 

Kvapų pažinimo dirbtuvės su Rūta Anima

Kvepalų dirbtuvės | Rūta Anima | Eteriniai aliejai

Svajingą aromaterapijos užsiėmimą vedu aš, Rūta Anima, daugiau kaip 10 metų keliaujanti dvasiniu keliu, ieškotoja ir praktikė, vaikiškų renginių organizatorė, "Saulės Mandala" studijos įkūrėja, natūralių botaninių kvepalų šalininkė, Acces Bars praktikė. Pasakiškose kvapų pažinimo dirbtuvėse dalinuosi savo istorija ir patirtimi.

 

 

 

Pagalba Melkio mokyklos plėtrai 


melkio mokykla, bendruomene

Jums kaskart perkant Saulės Mandalos parduotuvėje, 10% sumos yra skiriami Melkio Mokyklos plėtrai. Jūs taippat galite prisidėti papildomai, atsiskaitymo metu, paramos laukelyje įvedę sumą.

 

 

 

 "Gyvosios Mandalos" kūrimas iš gėlių

Gyvoji Mandala | Saulės Mandala

Vasarvidžio (Joninių) šventėje "Saulės Mandalos" kolektyvas sukūrė įspūdingai magiškąją Mandalą iš gražiausių gėlių - "Gyvoji Mandala". Tam, kad Mandala būtų gyva, reikėjo žmogaus, todėl kvietėme visus Panevėžiečius bent truputi atsipalaiduoti, pajusti ramybę, darną ir pabūti su savimi, nes šitame pašėlusiame gyvenime labiausiai to ir trūksta.