Dažniausiai užduodami klausimai

Šiame puslapyje pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu neįtraukėme atsakymo į Jums rūpimą klausimą, rašykite mums saulesmandala@gmail.com. 

Kaip žinoti ar produktas man tinkamas?

Kiekvieną produktą stengiamės išsamiai aprašyti, kad jums būtų lengviau pasirinkti.Tačiau taippat mielai kviečiame parašyti mums žinutę, langelyję, kairėje puslapio pusėje. Saulės Mandalos komanda dirba visas savaitės dienas, todėl mes pasiruošę atsakyti į betkokį jūsų klausimą.

Kaip pirkti?

Įsigyti prekes galite mūsų internetinėje parduotuvėje, per pirkinių krepšelį, paypal arba paysera sąskaita. Alternatyviai galite užsukti pas mus. Laisvės a. 1, II aukštas, Panevėžys

Pristatymas jums

Siuntimas Lietuvoje užtrunka 2-3 darbo dienas. Jūsų prekes supakuojame ir išsiunčiame per 1-2 darbo dienas. Siunčiame per Lietuvos paštą ir DPD bei Omniva paštomatus.

Siuntimas užsienyje užtrunka iki 7 darbo dienų, priklausomai nuo to, kur jūs gyvenate. Siunčiame per Lietuvos paštą, o susisiekus, galime susitarti apie kitas, jums patogesnes siutimo galimybes.

Produktų grąžinimas

Dėja, tačiau kosmetikos ir aromaterapijos produktų atgal nepriimame.

Kiekvieną produktą kruopsčiai patikriname ir supakuojame, tačiau jeigu produktas, o ne jo pakuotė, pasiekė Jus brokuotas, susisiekite su mumis dėl grąžinimo. Rašykite - saulesmandala.kontaktai@gmail.com.