Slenka Plaukai? Eteriniai Aliejai, Kurie Gelbėja

Plaukai yra moters pasididžiavimas, tačiau nereta susiduria su problema. Dėl įvairių faktorių, tokių kaip sezonų kaita, stresas, mityba ar hormoninai pokyčiai, pradeda slinkti plaukai. Tai gali tapti tikru galvos skausmu. Produktų ir terapijų paieškos tampa kasdienybė, o rezultato nebūvimas kelia didžiulį stresą. O prie viso to, ar pasidomite produktų sudėtimis?

Minoksidilas yra dažniausias plaukų augimą skatinančių priemonių ingridientas. Nors jis savo funkciją atlieka puikiai, jis taip pat sukelia ir šalutinių poveikių, tokių kaip galvos niežulys, pleiskanos ar išbėrimai. Taigi, kodėl neatradus natūralių alternatyvų?

Žemiau pateiksime eterinius aliejus, kurie stabdo plaukų slinkimą, skatina jų augimą ir puoselėja jūsų plaukus be jokių cheminių sudėčių ir šalutinių efektų.

Rozmarinų eterinis aliejus

Moksliškai įrodyta, jog rozmarinų eterinis aliejus skatina plaukų augimą ir tankina plaukus. Jo poveikis prilygsta aukščiau minėto minoksidilo, tačiau nesukelia šalutinių efektų, tokių kaip niežulys ar pleiskanos. Pasinaudoti šiuo eteriniu aliejumi labai paprasta : įlašinkite 5 lašus į savo delnus ir masažuokite galvos odą, arba 5 lašus įmaišykite į šampūną ar kondicionierių. Po savaitės pastebėsite rezultatus, kurie jus maloniai nustebins.

Pačiulių eterinis aliejus

Šis eterinis aliejus yra puikiai žinomas dėl savo anti uždegiminių savybių ir yra nepakeičiamas antiseptikas. Šios savybės gali išspręsti skalpo problemas, kurios ir sukelia plaukų slinkimą. "Senja" plaukų serumas savo sudėtyje turi pačiulių ekstrakto, todėl siūlome peržvelgti šį produktą ir įtraukti į savo kasdienius ritualus.

Levandų eterinis aliejus

Levandų eterinis aliejus yra vienas populiariausių dėl savo nuostabaus kvapo ir daugybės naudingų savybių. Raminančios levandų eterinio aliejaus savybės plačiai naudojamos gydant alopeciją - plaukų išretėjimą. Moksliškai įrodyta, jog levandų eterinis aliejus skatina skalpo folikulų dauginimąsi. 5 lašus įlašinkite į savo šampūną ar kondicionierių - plaukai ne tik nustos slinkti, bet ir skaniai kvepės. 

Arbatmedžių eterinis aliejus

Jeigu jus kankina pleiskanos ar plaukų slinkimas, verta išbandyti arbatmedžių eterinį aliejų. Šis eterinis aliejus nuo skalpo valo negyvąsias ląsteles, kurios gali blokuoti plaukų augimą. Jis prasiskverbia giliai į plauko šaknį ir skatina naudingųjų medžiagų cirkuliaciją į plaukų šaknis, todėl plaukai atsigauna, greičiau auga ir mažiau slenka. 

Su plaukų slinkimu šiandien susiduria kas antra moteris, tačiau ačiū gamtai, jog turime priemones kaip išlikti gražiomis ir pasitikinčiomis savimi.