Gvazdikėlis. Kaip Jis Mus Gelbėja Žiemą?

gvazdikėlių eterinis aliejus

Gvazdikėlių eterinis aliejus

Eterinis aliejus išgaunamas iš džiovintų rudų gvazdikėlių, kuriuos mes naudojame virtuvėje kaip prieskonius. Iš tiesų tai neišsiskleidę gvazdikmedžių pumpurai. Šie medžiai kilę iš Indonezijos, o dabar auga Madagaskare, Vakarų Indijoje, Filipinuose, panašaus klimato vietose  ir žinoma, Balyje. Norėdami apsisaugoti nuo infekcinių ligų, o ypač maro, žmonės naudojo juos tūkstančius metų. Jeanas Valnetas yra užfiksavęs, jog epidemijų bangos ėmė plūsti viena po kitos, kai olandų naujakuriai Ternate iškirto visus gvazdikmedžius. Gvazdikėlių aliejus, gvazdikėliai ir sausieji kvepalai, pagaminti iš prismaigstytų į apelsinus gvazdikėlių, labai veiksmingos vabzdžius atbaidančios priemonės, padedančios apsisaugoti ir nuo ligas platinančių vabzdžių, pavyzdžiui, kandžių.

Tai ne tik istoriniai faktai, reikėtų prisiminti, jog dar ir dabar kai kuriuose Azijos regionuose pasitaiko buboninio maro atvejų, o dauguma bakterijų dėl mutacijos yra atsparios šiuolaikiniams antiseptikams ir antibiotikams. Gvazdikėlis yra labai stiprus antiseptikas - 1% skiedinys keturis kartus stipresnis už fenolį. Šis aliejus galėtų būti naudojamas ligoninėse, senelių namuose ir kitose institucijose, kur mutavusios bakterijos kelia rimtą grėsmę. Šį aliejų galima garinti namuose norint išvengti bet kokios epidemijos. Jis puikiai dera su apelsinų aliejumi.

Sinergija "Žiemos kvapui' ir dabartinei situacijai- epidemijos prevencijai: 
3 lašai apelsinų eterinio aliejaus,
3 lašai mandarinų eterinio aliejaus,
3 lašai gvazdikėlių eterinio aliejaus,
1- 2 lašai cinamono eterinio aliejaus. 

Medžiaga iš knygos: Patricia Davis "Aromaterapija nuo A iki Ž".

Gvazdikėlių aliejaus antivirusinės ir antibakterinės savybės pagal efektyvumą gali būti lyginamos su geriausiais spygliuočių antiseptikais. Jis puikiai tinka saugant nuo infekcijų ir epidemijų plitimo, spartina atsigavimą sergant virusinėmis  ir peršalimo ligomis. 

Suteikia žmogui ramybės ir šilumos pojūtį, padeda susidoroti su savo negatyvia patirtimi, nervingumu,  abejonėmis ir baimėmis. Skatina asmenybės augimą, padeda subalansuoti emocijas po traumų, operacijų ir  ligų.

Tiems, kas domisi sapnais ir kita subtilia žmogų pasiekiančia informacija, gali būti svarbu tai, kad manoma, jog  gvazdikėlių aliejus gali pritraukti pranašiškus sapnus ir veikia kaip apsauga.

  • Maišykite su aliejaus baze,
  • Garinkite aromaterapinėje žvakidėje,
  • Kelis lašus sumaišykite su šaukšteliu medaus
  • ISPĖJIMAS! Nenaudokite tiesiai ant odos, nes gali sudirginti! Jį galima naudoti tik nedideliais kiekiais ir gerai atskiestą.

Sudėtis: Eugenia Caryophyllus (Clove Bud), Gvazdikėlių pumpurų eterinis aliejus, išgautas distiliuojant garus 100%

ĮSIGYTI GVAZDIKĖLIŲ ETERINĮ ALIEJŲ GALITE ČIA.