Kvepalų dirbtuvės su Rūta Anima | Saulės Mandala

Kvepalų dirbtuvės su Rūta Anima | Kvepalai | Dovana

Kvapo įtaiga stipresnė už, reginius, jausmus ir valią. Kvapo įtaigai neįmanoma atsispirti, jis patenka į mus kaip oras į plaučius, jis užlieja mus, tiesiog užtvindo ir niekas negali nuo jo apsiginti. “ - Patrick Süskind.

Dažnai kalbu apie beribes Visatos galimybes... Su dideliu džiaugsmu ir dėkingumu visoms Moterims, kurios skiria kokybiško laiko sau. Šiais metais turiu pasižadėjimą - daryti viską daug lėčiau ir iš Meilės! 
Šiandien noriu pasidalinti dar vienu jaukiu ir kvepiančiu vakaru nuostabioje moterų draugijoje ir eterinių aliejų apsuptyje. Svajingą aromaterapijos užsiėmimą vedu aš, Rūta Anima, daugiau kaip 10 metų keliaujanti dvasiniu keliu, ieškotoja ir praktikė, vaikiškų renginių organizatorė, "Saulės Mandala" studijos įkūrėja, natūralių botaninių kvepalų šalininkė, Acces Bars praktikė. Visatos energija ir dalis. Pasakiškose kvepalų dirbtuvėse dalinuosi savo istorija ir patritimi.

Kūrybiniame procese didelį vaidmenį atlieka aromaterapija, kuri išlaisvina Jūsų užspaustus įsitikinimus, pažadina Jūsų vaizduotę, užsiėmimo metu susikursite savosios svajonės sinergiją, savąjį kvapą...

Kvepalų dirbtuvės | Kvepalai | Eteriniai aliejai

Į kvepalų dirbtuves atvykusios moterys susipažįsta su natūraliais kvapais iš Balio salos, jų savybėmis bei nauda. Tai nuostabus užsiėmimas, kuris leis Jums sužinoti aromaterapijos ir parfumerijos paslapčių, mėgautis įvairiais dar neatrastais aromatais, leis pažinti ir atrasti naujus kvapus, eksperimentuoti su skirtingais kvapais ir susikurti tą Vienintelį savo kvapą!

Asmeninių kvepalų gamyba pradedama nuo kvapų paletės išrinkimo ir, svarbiausia, nusiteikimo derinti skirtingus kvapus ir noro juos pažinti. Išsirinkus kvapus, sudaroma formulė, kurią naudosime mūsų kvepalų gamybai. O čia jau prasideda svarbiausias ir smagiausias kūrybos momentas. Ir tik galutinai apsisprendus, kokius kvapus maišysite, pradedamas kvepalų gamybos procesas: lašas po lašelio, skubėti tikrai neverta, reikia mėgautis ir pabandyti susigyventi su kvapu. Tai galimybė improvizuoti, bei sukurti sau patinkančius asmeninius kvepalus iš natūralių eterinių aliejų. O kokia bus Jūsų kvepalų istorija? Pažadinanti jausmus ir kelianti nuotaiką? O gal užburianti jaukumu ir šiluma?

Štai dalinuosi nuotraukomis iš studijos Saviraiškos studija "Saulės Mandala" ... Moters jausminis pasaulis per kvapus, kūrybą ir atsipalaidavimą...Ačiū Jums už švytinčias akis ir tikras šypsenas!
Kvepalų dirbtuvės | Kvepalai | Eteriniai aliejai
Kviečiu Tave į šį magišką patyrimą✨🌿
Suburk drauges ir pasinerk į kūrybos gelmes bei naujus potyrius. Padovanok dovaną gimtadienį švenčiančiai draugei, mamai, sesei, ar tiesiog su kolegėmis pasinerk į neatrastą kelionę po kvapų pasaulį. 
Nori susikurti sau natūralius ir asmeninius kvepalus, rašykite mums: saulesmandala@gmail.com. 
Su meile, Rūta Anima