Kaip Kvepia Pinigai?

paciuliu eterinis aliejus

Pačiulis Pogostemon cablin Kvapas (eterinis aliejus).

Sodrus sausas žemės, medienos, pelėsio, tamsus, žemas garsas, senos knygos, geros kokybės senas popierius, vėjo, senos skrynios, audiniai, pinigai, išdirbta oda, dažai, senovinės vaistinės, boho stiliaus interjeras...

Kvepalų kompozicijoje - bazinė nata. Išlieka skirtingai, bet ilgai... Pačiulis - gausos, aistros, kūrybos aromatas. Užkuria pirmus tris energetinius centrus. Budina iš sąstingio, kviečia mėgautis gyvenimu. Atveria gausai per kūrybą ir malonumą. Tai prabangus, ekscentriškas, save mylinčios asmenybės kvapas. Padeda suskirdusiai, į bėrimus linkusiai odai. Puikiai atgaivina galvos odą, plaukus.

Kaip kvepia pinigai?

Įlašinkite pačiulių eterinio aliejaus į piniginę ir atsiskaitykite kvepiančiais pinigais. Tai po truputį keičia požiūrį tų, kurie vis dar pinigus asocijuoja su nešvarumu, sunkiu darbu, kad daug pinigų gali turėti tik nesąžiningi... Su pagarba ir malonumu leidžiami pinigai, sugrįžta daug lengviau. Ir tai jokia mistika, tiesiog ta pati dėkingumo, kūrybos ir meilės energija. Juk gera atsidėkoti už puikiai atliktus darbus ar iš širdies pagamintą maistą, ar meno kūrinį sukurtą specialiai Jums? Todėl jei norime gauti iš širdies ir su malonumu, turime mokėti dėkoti.

Aistros ir gausos!
Už straipsnį dėkojame autorei Eglei Jonaitytei / Skin Scent.