Japoninis laurenis - beveik prilygstantis burtų lazdelei

litsea cubeb

Japoninių Laurenių eterinis aliejus - tai lyg vienas atsakymas į daugelį problemų ir viena geriausių dovanų, kurias motina gamta padovanojo žmonijai. 

Šis mažas, kilniajam lauramedžiui ir cinamonui giminingas medis, yra Kinijos ir kitų Rytų Azijos šalių augalas, kuriam patinka saulėtos ir kalvotos vietovės. Dar vadinamas kalnų pipiru, japoninis laurenis yra prieskonis, turintis daugybę savybių, kurios padeda žmonėms įveikti įvairiausius negalavimus. 

Jis žydi mažais baltais ir gelsvais žiedeliais, skleidžiančiais išskirtinį aromatą, panašų į apelsinų ir citrinų mišinį. Japoninio laurenio eterinis aliejus yra išgaunamas iš medžio vaisių sėklų ir yra žinomas pasaulyje kaip vienas iš pagrindinių eterinių aliejų.

Gaivus, citrusinis ir energizuojantis japoninio laurenio eterinis aliejus yra geriausiai žinomas dėl savo naudingumo sprendžiant įvairias odos problemas. Jis turi sutraukiančių savybių, kurios tonizuoja ir stangrina odą, todėl gali padėti mums atrodyti jauniau. Tai stiprus antiseptikas, ir yra rekomenduojamas turintiems riebią odą, aknę ir spuogus.

Šis aliejus taip pat gali padėti easant pernelyg gausiam prakaitavimui, tai puikus dezodorantas ir labai gaivus vonios aliejus, puikiai tinkantis nepageidaujamų kvapų neutralizavimui. 

Tai vienas iš geriausių aromatų namų kvėpinimui. Šis aliejus žmonėms labai patinka dėl nuotaiką pakylėjančių, nuovargį mažinančių, protą stimuliuojančių savybių. Jis gali būti puikus antidepresantas, puikiai veikiantis pilkomis žiemos dienomis.

Dėl savo antiseptinių ir dezodoruojamų savybių taip pat labai tinka:

  • Inhaliacijoms epidemijų metu, kad palengvinti simptomus turint problemų su sinusais ar užgulusia nosimi;
  • Kaip sudėtinė dalis naminiams valikliams, skirtiems įvairiems paviršiams sterilizuoti;
  • Kaip ingridientas mišiniams nuo vabzdžių atbaidyti.

O saldensniam miegui ar atsipalaidavimui išbandykite tokį aliejų mišinį garinimui:

  • 3 lašai japoninio laurenio
  • 3 lašai levandų
  • 2 lašai šalavijų

Įsigykite Japoninių Laurenių eterinį aliejų - ČIA